• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

GENÇ Akademi

Ödüllü Roman Yazarımız GENÇ`te

Genç Akademi`de Cuma Söyleşileri tüm hızıyla devam ediyor. Bu haftaki konuğumuz ödüllü romancı Işık Yanar. Konferansın konusu ise; "Medeniyet Eskidi mi?"

Cuma Söyleşileri`nin Bu Haftaki Konuğu Mustafa Özcan

Genç Akademi`de Cuma söyleşileri tüm hızıyla devam ediyor. Genç Akademi`de bu haftanın konuğu Yazar Mustafa Özcan. Söyleşimizin konusu ise Müslümanız; Sorumluyuz. 18 Nisan Cuma günü saat 19:00`da Genç Dergi Üsküdar Şubesi`nde gerçekleşecek bu söyleşiye müsait olan herkesi bekleriz.

Cuma Söyleşileri`nin Bu Haftaki Konuğu Taha Kılınç

Genç Akademide Cuma söyleşileri tüm hızıyla devam ediyor. Genç Akademi`de bu haftanın konuğu Gazeteci-Yazar Taha Kılınç. Söyleşimizin konusu ise Ortadoğu`dan Türkiye Nasıl Görünüyor? Söyleşimiz 11 Nisan saat 17:00 gerçekleşecektir. Müsait olan herkesi bu söyleşiye bekleriz. Cuma Akşamları kimseye söz vermeyin!

Cuma Söyleşileri`nin Bu Haftaki Konuğu Adem Özköse

Genç Akademi`de Cuma Söyleşileri tüm hızıyla devam ediyor. Genç Akademi`de bu haftanın konuğu Gazeteci Yazar Adem Özköse. Söyleşimizin konusu ise; Müslümanların Hürriyet Mücadelesi ve Türkiye. Söyleşimiz 4 Nisan saat 19:00`da gerçekleşecektir. Müsait olan herkesi bu söyleşiye bekleriz. Cuma Akşamları kimseye söz vermeyin!

Genç Akademi`de Nisan Programı

Genç Akademi`de her Cuma gerçekleşen konferanslar tüm hızıyla devam ediyor. Geçen ay konferanslarımıza kültür, sanat, edebiyat alanında önemli konuklar katıldı. Metin Karabaşoğlu, İhsan Kabil, Yusuf Kaplan, Fatih Andı ve Süheyp Öğüt konferanslar gerçekleştirdi. Nisan ayında da önemli konuklar sizleri bekliyor. İlgi duyan herkes Genç Dergi binasına davetlidir.