• Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Gülfem Sk. No 22 Üsküdar / İSTANBUL
  • (0216) 532 00 42
  • iletisim@gencdernegi.org

GENÇ Akademi

Hangi İncelikler Kaybedilmemeli? Hangi Kalabalıklardan Sıkıldık?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitimler, kamplar, şölenler, paneller vs. gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Gençlik Faaliyetlerindeki Hataların Tespiti, Eksiklerin Tahlili

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik. Geride kalan bunca güzel senenin hatırı- na, hem bir "vefa" göstergesi olarak hem de "nitelikli istişareler" niyetiyle özel buluşmalar düzenliyoruz.

Nasıl Bir Gençlikle Karşı Karşıyayız?

GENÇ`in 13 senelik yolculuğunda sayısız güzel insanla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Türkiye`de Asıl Problem Yüksek Din Dili Olmamasıdır!

GENÇ`in yolculuğunda bu zamana kadar binlerce genç arkadaşımızla ilişki ve iletişim içinde olduk, hayırlarda yarışma adına esaslı dayanışmalarda bulunduk, yurt dışı seferleri, projeler, konferanslar, eğitmler, kamplar, şölenler, paneller vs. gibi çeşitli vesilelerle bir araya geldik.

Batı`ya Yön Veren Metinler Okuma Programının Katılımcıları Belirlendi

Yaz ayları tatilin değil tadilin vaktidir. Tüm sene boyunca kimi zaman okul derslerinden kimi zaman yoğun tempodan vakit bulamadığımız işlere vakit ayırmak için kaçırılmayacak fırsattır.